תכשיר פירוק ביו אנזימתי לבורות ביוב, בורות מפרידי שומן, בורות שאיבה ומאגרים.

PASSGE יעיל במיוחד בשל עיצובו המקנה לו יכולת פירוק מהירה של שומנים, שמנים, גריז ופחמימני דלק אחרים המגיעים ממערכות הניקוז כגון מבורות ביוב, מפרידי שומן,  תחנות שאיבה, בריכות החזקה ומאגרי שפכים.

PASAGE הוא הנוזל המרוכז ביותר שנמצא כיום בשוק, הוא מכיל כ-1.1 טריליון חיידקים "רעבים" בגלון אחד שזה 28 מילארד חיידקים לליטר!
זה ריכוז גדול פי 40 מהנוזלים הביו אנזימתיים הרגילים. בעוד שהנוזלים ביו אנזימתיים רגילים מכילים חיידקי מתג היוצרים נבגים איטיים יחסית, PASSAGE מכיל זן הרשום כפטנט של חיידקי פסאודומונס צמחיים אגרסיביים מאוד שחיים ופעילים ברגע שמשתמשים בתכשיר. אין צורך לחכות 24 שעות כדי שהתכשיר יצא ממצב של נבג, PASAAGE מתחיל  לעבוד מיד עם המגע.

בשעה ש- PASSAGE מעכל שומנים, שמנים, גריז ופחמימנים אחרים, הוא מפחית ריחות ומוריד את רמות המימן הגופרי ומצמצם את צריכת החמצן הכימית (COD), את צריכת החמצן הביוכימית (BOD) ואת כלל המוצקים המרחפים (TSSS).

PASSAGE פותח בשיתוף התכנית למען הסביבה של רשות הגנת הסביבה ולכן הוא אינו מכיל חומרים פעילי פנים, מתחלבים או קוטלי חרקים והוא בטוח לחלוטין לשימוש בכל  מערכות הניקוז והביוב.

מאז השקתו בשנת 2008 פתר PASSAGE כמה מהבעיות הקשות ביותר. הוא עמד למבחן באחת המסעדות המפורסמות במישיגן שנאבקה במשך שנים עם צרות של סתימות בצינורות או זרימה איטית בצנרת כדבר שבשגרה. הם הוציאו מאות דולרים על ניקוי הצנרת ואז חברת MOMARR הביאה להם מזור ופתרה את בעיות תחזוקת הצנרת שלהם באמצעות PASSAGE.

בסרטון שצולם לפני הטיפול בחומרים של חברת MOMAR ניתן לראות צינור ובו הצטברות שומן שחור הדבוק לדפנות הצינור המאט את הזרימה דבר שלא אפשר קיום של סביבה היגיינית במיוחד, אלא יצר קרקע פורייה להימצאות חיידקי ליסטריה וליקויים בצנרת שהן שתי בעיות בריאותיות רציניות בכל מסעדה באשר היא. לעומת זאת, בסרטון שצולם באותו הצינור ביום השלושים לטיפול ב-PASSAGE כל מצבור השומן נעלם כליל. נשארו רק כמה כתמי חלודה בהירים על קרקעית הצינור והמים זורמים בחופשיות.

צינורות איטיים וסתומים כבר אינם מכבידים על המסעדה הידועה. גם הליקויים בצנרת נעלמו! לאחר צילום הסרטון עברו למעלה משבעה חודשים בלי בעיות בצנרת וכל עוד הם ימשיכו בתכנית התחזוקה של PASSAGE לא יהיו עוד בעיות. התוצאות הן כך מדהימות! רק 1.3 ליטר PASSAGE ללילה שמוזרמים אוטומטית באמצעות מתקן המינון והבעיות  של המסעדה במישיגן נפתרו.

  • אין עוד שלוליות על הרצפה בשעות העומס של ארוחת הערב
  • אין עוד קריאות שירות יקרות לשרברב
  • אין עוד הורדות בדירוג ההיגיינה במהלך ביקורות